Stiklo įdaužos remonto rinkinys

Tai vieno komponento stiklo remonto sistema, skirta remontuoti automobilio priekinio stiklo įtrūkimus tokius, kaip „buliaus akis“ ar „žvaigždė“ (galima naudoti keliems defektams). Nereikalauja klijų sumaišymo ar kaitinimo. Saugus ir lengvai naudojamas. Turi tą patį spindulio laužimo koeficientą, kaip ir stiklas, todėl remonto vieta faktiškai nepastebima. Norint gauti geriausius rezultatus, remontas turėtų būti atliktas kuo greičiau po žalos atsiradimo, kol pažeista vieta neužsiteršė nešvarumais ar vandeniu.


Instrukcija

Išvalykite pažeistą vietą.

Išvalykite visus nešvarumus ar stiklo gabaliukus iš įdaužos naudodami smeigtuką iš komplekto. Nuvalykite aplink įdaužą esantį paviršių su drėgna šluoste.


2 žingsnis

Nuplėškite apsauginę plėvelę nuo vienos trafareto-žiedo pusės ir priklijuoti jį taip, kad trafareto skylė sutaptų su įdaužos vieta. Įsitikinkite, jog gerai priklijavote trafaretą. Į trafareto viduriuką įdėkite juodą guminę tarpinę.

permatex bullseye


3 žingsnis

Nuplėškite viršutinę trafreto apsauginę plėvelę. Priklijuokite laikiklį taip, kad jis sutapų su trafareto ir įdaužos centru. Pirštais prispauskite laikyklį, jog įsitikintumėt, jog jis gerai prilipo.

stiko įtrūkimų šalinimo rinkinys


4 žingsnis

Nupjaukite klijų buteliuko viršunėlę. Įstatykite buteliuką į laikyklį. Lėtai išspauskite 5-6 lašus klijų. Ištraukę buteliuką nuvalykite jo antgalį su servetėle ir išsaugokite buteliuką kitam etapui.

 

visbella stiklo idauzos remonto komplektas


5 žingsnis

Įstatykite švirkštą į laikyklį. Įsitikinkite, kad švirkšto galas yra įspaustas į laikiklio cilindrą, esantį tiesiai virš įdaužos.

stiklo įtrukimas techninė apžiūra


6 žingsnis

Laikykite švirkštą viena ranka, o kita ranka traukite švirkšto stūmuoklį pilnai į viršų, į “vakumo” poziciją. Užfiksuokite švirkšto poziciją įtraukdami stūmoklio viršunėlę į tarpą tarp grovelių švirkšto gale. Leiskite švirkštui taip pabūti 10 minučių.

komplektas remontuoti stiklo idauzai


7 žingsnis

Ištraukite švirkštą ir pripildykite jį oru.

Įstatykite švirštą atgal į laikyklį. Laikykite švirkštą vienoje rankoje, o kita ranka stūmuoklį spauskite žemyn.

stiklo idauzos remontas kaina


8 žingsnis

Atlaisvinkite laikiklio kraštus su peiliuku (pridėtas rinkinyje). Atsargiai nulupkite laikiklį su trafaretu nuo stiklo. Nuvalykite klijų perteklių.

 

stiklo įdaužų remontas


9 žingsnis

Paimkite klijų buteliuką į vieną ranką, o kitą – skaidrią plėvelę (pridėta rinkinyje). Švelniai išspauskite klijų lašą ant įdaužos ir užklijuokite skaidrią plėvelę ant viršaus.

 

automobiliu stiklu idauzu remontas


10 žingsnis

Atsargiai peiliuku išlyginkite apsauginę plėvelę, kad po ja nesusidarytų oro burbuliukai. Pastatykite automobilį stiklu į saulę, nes ultra violetiniai spinduliai kietina įdaužos klijus. Palikite automobilį tiesioginiuose saulės spinduliuose 15 minučių.

profesionalus stiklo įdaužos remontas


11 žingsnis​

Po 15 minučių nuvalykite klijų perteklių ir apsauginę plėvelę su peiliuku.

Visos teisės priklauso MB Autobamba.

Close Menu