VISBELLA plastikinių žibintų poliravimo rinkinys rankomis

Šis rinkinys padeda atnaujinti dulsvus, pageltonavusius plastikinius žibintus. Panaikina paviršiaus spalvos pasikeitimus, oksidacijos ir įbrėžimų žymes. Rinkinyje yra visi reikalingi įrankiai, kurie padės atnaujinti ne tik automobilio priekinius žibintus, bet ir galinius žibintus, priekabų, valčių langus, šalmų apsaugas, motociklų, sniegaeigių priekinius langus ir dar daugiau. Rinkinys skirtas poliruoti rankomis. Šis rinkinys skirtas atnaujinti dviems žibintams.

Rinkinį sudaro:
P800 Švitrinimo diskeliai 2vnt;
P1200 Švitrinimo diskeliai 2vnt;
P2000 Švitrinimo diskeliai 2vnt;
Poliravimo servetėlė;
Balta kempinė;
Poliravimo pasta 2 maišiukai;
Apsauga nuo UV spindulių 2vnt


švitrinimas

Prieš pradedant švitrinti žibintus – būtinai sušlapinkite apvalius švitrinimo diskelius. Jie skirti naudoti drėgnai. Švitrinkite su 3 skirtingų grubumų diskeliais, kurie yra rinkinyje.
SVARBU: Naudokite švitrinimo diskelius tokia tvarka: P800 – P1200 – P2000 (nuo grubiausio iki švelniausio). Priešingu atveju galite sugadinti žibintus.

1 poliravimas

Naudodami mikropluošto servetėlę poliruokite žibintus su poliravimo pasta. Poliruokite tol kol žibintai taps skaidrūs.

kaip paciam nupoliruoti zibintus


2 apsauga

Nuvalykite žibintus ir įsitikinkito jog jie sausi. Negalima dėti apsauginio skysčio kol žibintai drėgni ar nešvarūs.
SVARBU: Nedėkite apsauginio skysčio esant tiesioginiai saulės šviesai! Pervarykite automobilį į pavėsį, kad nebūtų tiesioginių saulės spindulių.
Rinkinyje esančia balta kempinėle paskirstykite apsaugą ant žibintų. Leiskite apsaugai išdžiūti 15 minučių.
Po to leiskite žibintams išdžiūti saulės šviesoje 1-2 valandas. Baigę šį žingsnį žibintus laikykite švarius ir neplaukite automobilio 24 valandas.

PASTABA

SVARBU: Nedėkite apsauginio skysčio esant tiesioginiai saulės šviesai! Pervarykite automobilį į pavėsį, kad nebūtų tiesioginių saulės spindulių.

Visos teisės priklauso MB Autobamba.

Close Menu