VISBELLA kėbulo įlenkimų (duobučių) remonto komplektas

Tai 7 skirtingo diametro antgalių rinkinys skirtas pašalinti smulkias duobutes ir įlenkimus nuo kėbulo. Rinkinys skirtas eiliniam vartotojui pašalinti defektus nepažeidžiant kėbulo dažų. Naudojama atsiradus defektams visame automobilio kėbule, išskyrus kraštams ir kampams.


Instrukcija

1 Žingsnis

Įdėkite klijų lazdelę į klijų pistoletą. Įjunkite pistoletą ir leiskite jam sušilti 10-15 min. iki naudojimos.

 

2 žingsnis

Naudodami švarų audinį nuvalykite remontuojamą paviršių su skysčiu „Release Agent“. Užtepkite klijų centre remontuojamo įlinkimo ar įdubimo. Išsirinkite tinkamą antgalį pagal remontuojamos duobutės dydį ir jį prispauskite prie klijų. Tvirtai laikykite antgalį prispaustą 10 sekundžių.

 

3 Žingsnis

Pridėkite „traukimo tiltelį“ ant traukimo antgalio. Nustatykite reikiamą plotį. Užsukite rankenėlę ant varžto ir lėtai sukite kol įlenkimas pakils. Sustokite sukti kai defektas pasišalins.

 

4 žingsnis

Nusukite rankenėlę nuo antgalio ir nuimkite „traukimo tiltelį“ ir antgalį nuo kėbulo paviršiaus; Naudodamiesi rinkinyje esančiu skysčiu „release agent“ pašalinkite išdžiuvusius klijus nuo paviršiaus. Plastikine mentele nugramdykite klijus.

 

5 Žingsnis

Jeigu suformuotas klijų sluoksnis yra storas ir sunkiai nusiima – lengvai pastuksenkite guminiu plaktuku į plastikinį lyginimo pieštuką.

Kiti produktai

Visos teisės priklauso MB Autobamba.

Close Menu