Odos ir vinilo remonto komplektas

Komplektas skirtas užtaisyti odinių ar vinilinių paviršių įtrūkimus, įplyšimus, nuorūkų išdegintas skyles ir panašiai. Rinkyje esantys įvairūs dažai ir skirtingo abrazyvumo švitrinis popierius sukurti taip, kad padėtų „sulieti“ pažeistą vietą su likusiu paviršiumi. Spalvų atitikimo vadovas padeda nustatyti teisingą spalvą, atitinkančią pažeistą paviršių.

1 žingsnis

Paruoškite ir išvalykite pažeistą zoną.
Išvalykite pažeistą vietą buitiniu valikliu. Prieš pradėdami remonto darbus patikrinkite, ar plotas yra sausas. Atsargiai pašalinkite siūlus/atplaišas. Jei paviršius pradegintas, pašalinkite pažeistą paviršių peiliuku ar skust


2 žingsnis

Sutvirtinkite pagrindą. Jeigu norite remontuoti didesnį nei 6 mm pažeidimą, atpjaukite rinkinyje esančio audinio. Audinio dydis turi būti kiek didesnis nei sugadintas plotas. Mentelės pagalba pakiškite atpjautą medžiagos gabaliuką po pažeista vieta, kad sutvirtinti pažeidimo vietą. Vinilo klijais priklijuokite audinį, jog jis stabiliai laikytusi pažeistoje vietoje.


3 Žingsnis

Trijų rūšių grūdėtas popierius.
Pasirinkite tinkamiausio grubumo popierių, pagal jūsų vinilo/odos gaminio paviršių. Pridėkite popierių grūdėta puse prie pažeistos vietos ir blogoje pusėje pasižymėkite pažeistos vietos kontūrą. Tai jums bus reikalinga vėliau remonto procese.

automobilio vinilines paneles defektu remontas
odinio salono klijai VISBELLA

4 žingsnis

Užpildykite pažeistą vietą. Gyliems pažedimams, pavyzdžiui viniliniam prietaisų skydeliui, naudokite skaidrų vinilo klijų ir užpildo mišinį. Mentelės pagalba užpildykite pažeistą vietą, kad sulygintumėt ją su likusiu paviršiumi. Kai klijai išdžius, jie šiek tiek susitrauks, palikdami vietos spalvotam dažų remonto sluoksniui.


5 Žingsnis

Sumaišykite spalvą.
Mažais kiekiais su mentele susimaišykite tinkamą atspalvį. Spalvą galite patikrinti nedidelį dažų kiekį užtempdami ant sveiko paviršiaus ir vėliau jį nuvalydami šluoste.

aptrinto salono restauravimas
įbrėžto odinio salono taisymas


6 žingsnis

Spalvos padengimas
Kai vinilo klijai pilnai išdžiuvo ir yra sausi, mentelės pagalba, vienodai ir tolygiai padenkite dažus ant pažeistos vietos. Nepritepkite dažų daugiau negu reikia. Nuvalykite perteklių servetėle.

 


7 Žingsnis

Grūdėtas popierius. Uždėkite grūdėto popieriaus gabaliuką ant pažeistos vietos su dažais, nusipieštu kontūru į viršų. Įsitikinkite, jog kontūras atitinka pažeistą vietą. Uždėjus popierių, jo nejudinkite.

 

odinio salono dazai maisymas
odinio rankinuko taisymas


8 žingsnis

Įkaitiname šilumos perkėlimo įrankį ir prispaudžaime jį ant grūdėto popieriaus ties mūsų remontuojama vieta. Palaikome apie 90 sekundžių, kol išdžiūsta. Nuimame grūdėtą popierių ir turime galutinį rezultatą.

 

Kiti Visbella produktai

Visos teisės priklauso MB Autobamba.

Close Menu