VISBELLA remonto komplektas liečiamiems ekranams (telefonams, plančetėms ir kitai technikai)

Remonto komplektas įskilusiems ar sudaužytiems liečiamiems ekranams. Ir vėl naudokitės savo plančete ar telefonu! Uždėkite klijus ant ekrano ir vėl galėsite pirštu judėti per ekraną. Sutaisę ekraną galite naudotis įrenginiu kaip ir prieš tai – ekranas jus pirštų judesius ir paspaudimus. Neįsipjausite pirštų. Užsandarina įtrūkimus, apsaugo nuo tolimesnio skilimo. Geros tarpų užpildymo savybės ir didelis šviesos sklidimo spindulys. Klijai išdžiūva negeltonuodami.

Instrukcija


1 Žingsnis

Apžiūrėkite suskilusį ekraną. Jeigu yra atsipalaidavusių ekrano šukių jas pašalinkite su adatėle. Gerai pašalinkite visu nešvarumus nuo ekrano (purvą, tepalus) su komplekte esančia valymo servetėle. Įsitikinkite jog ekranas yra sausas prieš naudojant klijus.
Apklijuokite telefono vietas (mygtukus, ertmes) jog klijai nepatektų ten kur nereikia su rinkinyje esančia maskavimo juostele.


2 žingsnis

Kelis lašus lėtai išspauskite klijų ant pažeistos ekrano vietos. Su adatėle nukreipkite klijus į skilimo tarpus. Kartokite veiksmą tol kol klijai pilnai užpildys tarpus. Palikite stingti 5-10 minučių.
Skysti klijai reikalingi tam kad užpildytų tarpus, atkurtų liečiamo ekrano jautrumą ir apsaugotų pirštus nuo įsipjovimo.

 


3 Žingsnis

Uždėkite skaidrią džiūvimo plėvelę ant ekrano kol dar klijai yra šlapi. Lengvai patrinkite plėvelę, kad ji tolygiai užsidėtų ant ekrano. Padėkite ekraną džiūti 15-20 min. saulės šviesoje.
Pašalinkite džiūvimo plėvelę. Uždėkite audinį ant remontuotinos vietos. Užlašinkite atlaisvinimo skysčio „release agent“ ant audinio kad įsigertų.

 


4 žingsnis

Palikite 4-5 minutes audinį su skysčiu ant kerano, kad pasišalintų perteklinis klijų sluoksnis. Pašalinkite audinį. Tuomet su alkoholyje išmirkyta servetėle nuvalykite akraną ir pašalinkite maskavimo juostą.

 

Kiti produktai

Visos teisės priklauso MB Autobamba.

Close Menu